איך לגרום לכל אחד להאמין לך גם אם אתה דובר שקר ?

איך לגרום לכל אחד להאמין לך גם אם אתה דובר שקר ?




החיים זה לא פיקניק, ככה אומרים ומרוב שהם עמוסים ולחוצים, יש לא מעט פעמים שאנחנו מוצאים את עצמנו צריכים לשקר, גם לאנשים שהכי קרובים לנו. אז נכון, לפעמים זה שקר לבן, לפעמים זה שקר שסופר כדי לא לפגוע בצד השני, אבח בעיקרון, שקר זה שקר. השאלה היא איך לגרום לכל אחד להאמין לנו גם כשאנחנו לא ממש מספרים את האמת.

שפת גוף


לשפת הגוף שלכם יש תפקיד חשוב כאשר אתם לא מספרים את האמת והאמת היא, שגם כאשר השקר מסופר בטלפון או בהודעה, אפשר להרגיש האם אתם סתם מספרים סיפורים או אומרים את האמת. אז כדי שלא ירגישו, חשוב לשמור על בטחון, להיות בטוחים במה שאתם אומרים כאילו זאת האמת עד לכדי שגם אתם בעצמכם תאמינו למה שאתם מספרים.

הבעות פנים


זה די על אותו עיקרון. כשאתם משקרים למישהו, שמרו על קור רוח, דברו בטבעיות ונסו שלא להפיל את עצמכם בפח. פשוט תהיו אתם.

גבו את הסיפור שלכם


אם למשל אתם משקרים למישהו שאתם מכירים והמישהו הזה מכיר עוד מישהו שמאוד קרוב אליכם, חשוב לגבות את הסיפור שלכם ולוודא שלא עולים עליכם. למשל, נניח ויש לכם כרטיסים להופעה שאתם מחכים לה המון זמן. במקרה שכחתם שלחבר הכי טוב שלכם יש יומולדת באותו תאריך ושבוע מראש הוא מודיע לכם כי הוא חוגג באיזה מועדון. פתאום אתם מגלים שזה נופל בדיוק על אותו יום של ההופעה. אתם לא רוצים שהוא יידע שאתם הולכים להופעה. השקיעו בשקר הגיוני כמו למשל שיש לכם פגישה חשובה בעבודה באותו יום ואתם לא יכולים שלא להגיע. דאגו שאתם לא מצולמים ולא מועלים לרשתות החברתיות מיום ההופעה כמובן.



כללי