איך צריך לפעול ב2021 כדי להשים את המגפה מאחורינו

איך צריך לפעול ב2021 כדי להשים את המגפה מאחורינו
אז הנה אנחנו בדצמבר 2020 וקיבלנו בשורות מדהימות שהחיסון לקורונה קיים ואושר אפילו על ידי ארגון ה FDA האמריקאי הידוע בקשיחותו, אז איך מתקדמים מכאן לעבר חיסול המגפה? לא מספיק שיש חיסון, עדיין יהיו אנשים שלא יתחסנו כיוון והם מחזיקים על פי חוק בזכות הזו להחליט על מה יכנס להם לגוף ומה לא, לא כל האנשים יתחסנו כי יש אנשים שהחיסון לא יטיב עמם או יסכן אותם ולכן הם מוחרגים מקבלתו, איך נמגר את המגפה באופן שיטתי וטוב? בשביל זה צריך תכנית שצריכה כבר היום להיות מוגשת על שולחן הממשלה לאישור והתחלת תפעולה.

תכנית למיגור המגפה

  1. חתירה לחיסון עדר – השלב החשוב ביותר בתכנית הוא חתירה אל עבר חיסון העדר שכולם רוצים כל כך, אך אנו כבר יודעים על כל מיני גורמים ואנשים מפוקפקים שהחליטו שהחיסון יגרום לנזקים בריאותיים, שישימו לנו צ'יפים שיעקבו אחרינו ועוד כל מיני טענות מוזרות ומפוקפקות, נכון להיום רוב המדענים והרופאים תומכים בקבלת החיסון וזהו הקו שצריך להנהיג את החברה נכון להיום, כדי ליצור את ההיענות הגבוהה להתחסנות על הממשלה ליצור הגבלות על אלו שלא התחסנו כגון: אי יכולת לטוס, אי יכולת לשהות במקומות ציבוריים, אי יכולת לצאת למקום עבודה בו יש עוד אנשים ועוד דברים דומים שיגרמו לאנשים להבין שכדאי להם להתחסן.
  2. הגבלות שימשכו עוד זמן רב – על ההגבלות להמשך לתקופה של לפחות עוד חצי שנה עד שנה ורק על פי בדיקות ומחקרים להבין את המצב והאם המגפה הזאת מאחורינו או שעדיין יש בנינו נשאים ושרשראות הדבקה, לאחר שהנתונים יוכחו ירידה משמעותית רק אז להתחיל ולשחרר את ההגבלות.
  3. בדיקות נרחבות שימשכו עוד זמן רב – הכלי הכי טוב שלנו להבין את המצב הוא בדיקות ועל הבדיקות להיות נרחבות ומקיפות ככל שניתן, בכל אזור בארץ, בכל פלג אוכלוסייה בארץ ולכל גיל, אין כאן מקום לטעויות המידע שיתקבל הוא זה שייתן לנו את התמונה המלאה על מצב המגפה.