איפה הכי כדאי לעשות קניות לבית – ברמי לוי או בשופרסל?

איפה הכי כדאי לעשות קניות לבית – ברמי לוי או בשופרסל?
כולנו עושים את הקניות שלנו בסופר, כאשר הרבה פעמים אנחנו תוהים האם אנחנו רוכשים את הסל הזול ביותר. הפעם בחרנו להשוות בין שתיים מבין הרשתות המובילות ביותר בישראל – רמי לוי ושופרסל.

מבחר

אז מבחינת המבחר, בשופרסל סל יש הרבה יותר מבחר במוצרים מסוימים בהשוואה לרמי לוי, בין אם זה מוצרים מיוחדים שמייבאים מחו“ל ובין אם זה מבחר באופן כללי של מותגים תוצרת כחול לבן. אם אתם מאלה שיכולים להסתפק במועט ולא זקוקים למבחר גדול מדי, אז רמי לוי בהחלט יכולה להיות בחירה מתאימה לכם.

המותג הפרטי

לכל אחת מהרשתות הללו יש מותג פרטי. כאן מבחינת המחיר, רמי לוי יותר זול בהשוואה למותג הפרטי של שופרסל ולכן אם אתם מוכנים טיפה להתפשר על האיכות בכדי לחסוך כמה מאות שקלים בחודש, בהחלט כדאי לכם לבחור ברמי לוי על פני שופר סל או אפילו לפצל את הקנייה.

זמינות

מבחינת הזמינות, שתי הרשתות מאפשרות להנות משירות משלוחים המגיע לכל רחבי הארץ, בשעות שאתם בוחרים, גם שאין כל כך הבדל בין שתי הרשתות.

מבצעים

מכיון שלשופרסל יש יותר מוצרים בסל בכל התחומים, יש לחברה את האפשרות לצאת ביותר מבצעים. למעשה, אפשר לבנות סל מוצרים ענק שבנוי אך ורק ממבצעים. למשל הרבה פעמים ניתן להנות מרכישה של שני מוצרים במחיר מוזל.

נוחות קניה באתר

לשני המותגים יש אתר אינטרנט מתקדם המאפשר רכישה, קלה ואינטואיטיבית.

לסיכום, לכל רשת שיווק יש כמובן את היתרונות והחסרונות שלה, לכן חשוב להתייחס לכל הנתונים, אולי אפילו לנסות כל פעם משלוח ממותג אחר ואז להגיע להחלטה.כללי