מכונית מליסינג או מכונית שנרכשה על ידנו – מה עדיף ?

מכונית מליסינג או מכונית שנרכשה על ידנו – מה עדיף ?
בעשור האחרון צרכנים רבים מזהים את ההזדמנות לרכוש רכב חדש בהנחה בין 10-20 אחוזים ממחיר היבואן. זה נקרא בעצם רכישה של רכב יד ראשונה באפס קילומטרים מחברת ליסינג. כל מי שמחפש רכב שהוא מסה כלומר נמכר בכמויות גדולות בשוק, שווה לו לבדוק את האפשרות לרכוש רכב מחברת ליסינג. העניין הוא שחברות הליסינג מקבלות הנחות מאוד גדולות שכן הן רוכשות כמות גדולה מהיבואן ואז הן מגלגלות את זה לכמה צרכנים.

בכדי לבדוק את הפער במחיר בין חברות הליסינג לבין היבואנים, בדקנו כמה רכבים. המסקנה היא שאפשר להנות מרכב חדש לגמרי בהנחה של בין 10%-20%. בואו לא נשכח שלרכבים יש פחת ואנו מפסידים על הרכב המון כסף בשנתיים הראשונות שבהן הוא על הכביש. לכן, הרבה פעמים מה שכדאי לעשות הוא לבחור ברכב מחברת ליסינג אבל יד שניה. למעשה, כל הנחה שנקבל בתור צרכן תגרום לנו לבחור בליסינג על פני היבואן, בעיקר כאשר מדובר ברכב חדש.

יחד עם זאת, הרבה פעמים, חברות הליסינג מאפשרות להנות מרכישת רכב חדש או רכב יד שניה עם כמה עשרות אלפי קילומטרים על הכביש תוך מתן הלוואה. כלומר, אפשר להגיע לחברת ליסינג כזו או אחרת עם בקשה להלוואה במאה אחוזי מימון, חמישים אחוזי מימון וגם פחות מזה ואז לשלם תשלום חודשי קבוע ולהנות מרכב בתנאי הלוואה מעולים. כמובן שלכל דרך יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן זה מאוד תלוי בכמה הון עצמי פנוי יש לכם, על איזה רכב אתם רוצים לנהוג ובעיקר גם מה הצרכים שלכם בתור נהגים ובתור משפחה.כללי