שלשת המלונות הכי טובים בישראל

שלשת המלונות הכי טובים בישראל
תיירות הפנים בישראל אביב 2021 מעולם לא הייתה חזקה יותר, ההגבלות על הטיסות לרוב היעדים בעולם יחד עם מצבן הרעוע של מדינות העולם מבחינת מגפת הקורונה משאירים את רוב הישראלים כאן בארץ ואחרי שנה של סגרים והגבלות כולם רוצים לצאת ולהתאוורר.

בדיוק בגלל סיבה זו החלטנו להציג בפניכם את שלשת המלונות הטובים ביותר בישראל נכון לשנת 2021.

המלונות הטובים בישראל

  • מלון בראשית – מלון בראשית הוא אולי מלון הפאר הטוב והידוע בישראל, הוא ממוקם במצפה רמון משקיף אל הנוף המדברי המרהיב, המלון ממוקם על שטח של כ 50 דונם כאשר רוב המבנים הם צמודי קרקע כלומר ווילות פאר עם בריכה צמודה, בשטח המלון מסעדת גורמה מעולה ושירות המתעלה לגבוה בישראל.
  • מלון כרמים – מלון כרמים ממוקם בקריית ענבים בסמוך לעין כרם ואבו גוש, נופי ההרים המשלבים עם כרמי הענבים השתולים סביב יוצרים אווירה מרגיעה של טבע ושלווה, רמת השירות של הצוות היא מהגבוהות שקיימות בישראל, הספא שמכיל מספר קומות מפנק, מקצועי ומרגיע, הארוחות במלון שופעות כל טוב והחוויה הכללית היא של יוקרה ורוגע.
  • מלון יערות הכרמל – מוכר היטב בזכות הספא הטוב ביותר שהוקם ופעל אי פעם בישראל (זכה בתואר הספא הטוב ביותר במזרח התיכון) אבל מלון יערות כרמל הוא לא רק… המלון המשתרע על פני 75 דונמים מציע שלווה יוקרתית באמצע חורשות הכרמל, מתקני רחצה מפנקים וריחוק יוקרתי מלחצי היום יום.כללי