4 כללי ברזל לאתר קומרס

4 כללי ברזל לאתר קומרס
שנת 2020 היא לא עוד שנה של עליה בגרף של רכישות האונליין, היא קפיצה משמעותית בגרף שבכל מקרה היה בעלייה מתמדת בעשור האחרון, הסיבה לכך היא משבר הקורונה שמונע מרבים לצאת ולשוטט בין החנויות המקומיות באזור מגוריו אלא מצריך אותו לרכוש את המוצרים דרך אתרי האונליין, הסוחרים מצידם שמים לב למגמה ההולכת ופוחתת של אנשים הפוקדים את חנויותיהם ומשקיעים יותר ויותר בנכסי אונליין.

אך שבונים אתר קומרס יש לקחת המון דברים בחשבון, רובם הם המלצות שיוכלו לשפר לכם את חווית הגלישה ועל כן גם את אחוז הרכישה אבל ישנם כמה כללים שהם ברזל ו4 מהם נציג לכם כעת.

כללי ברזל אתרי קומרס

  1. אבטחה – כלל מספר אחד הוא אבטחה מספקת לאתר הקומרס שלכם כדי להימנע ממצבים של גניבת זהויות וכרטיסי אשראי של הלקוחות שלכם דבר אשר עלול לסבך אתכם בתביעות מצדם בנוסף לאובדן האמינות והלגיטימיות שלכם בפני גולשים ברשת.
  2. דף אודות המשלוח – כשאדם קונה מוצר כדאי שהמידע על זמני המשלוח והאופן שהוא מגיע אליו יהיה חשוף בפניו בצורה הכי מפורטת שיש, כדי למנוע תגובות שליליות בנוגע לזמני ההגעה והאופן שלה בנוסף מידע שיוצג על המשלוח יכול מאד להגדיל עבורכם את אחוזי ההמרה באתר.
  3. דף תנאי שימוש – חובה לכל אתר, בטח ובטח שבאתר קומרס בו אנשים משלמים על מוצרים או שירות, גשו לעורך דין מקצועי המתמחה בחוקי אינטרנט וצרו תקנון אתר מפורט ומעודכן לחוקים האחרונים.
  4. דף אודות החזרות – דף אודות החזרות יכול לחסוך לכם שעות של שיחות טלפון עם לקוחות בנוסף להגדיל את אחוזי ההמרה שלכם באתר בזכות כך.